TERÖR SALDIRILARINI LANETLİYORUZ

10 Ekim 2015 14:00, Basın


TERÖR SALDIRILARINI LANETLİYORUZ

 

HAK-İŞ Genel Başkanı Mahmut ARSLAN, Ankara’da meydana gelen terör saldırısını kınayarak, “Saldırıda hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yaralananlara da acil şifalar diliyoruz. Bütün halkımızı soğukkanlı ve sağduyulu olmaya, birlik ve bütünlüğünü korumaya davet ediyoruz” dedi.

 

HAK-İŞ Genel Başkanı Mahmut ARSLAN, Ankara’da meydana gelen hain saldırının ardından yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

 

“HAK-İŞ Konfederasyonu olarak, Ankara’da çeşitli sivil toplum örgütleri tarafından “Barış Mitingi” adı altında gerçekleştirilen mitinge yönelik saldırıyı kınıyor, söz konusu mitingin organizasyon komitesinde yer alan sivil toplum kuruluşlarına geçmiş olsun dileğinde bulunuyoruz.

 

Terör saldırıların amacı, ülkemizin huzur ve istikrarını bozmak ve toplumda bir korku havası ve kaos ortamı yaratmaktır. Bu süreçte herkes daha soğukkanlı ve sağduyulu olmalıdır. Provokasyonlara gelinmemeli, milletimizi ayrıştırarak, ülkemizin huzurunu bozmaya, kaos ve istikrarsızlık ortamı yaratmaya çalışanların oyunları boşa çıkarılmalıdır.

 

HAK-İŞ olarak, terör saldırısını nefretle kınıyor, saldırıda hayatını kaybedenlere Yüce Allah’tan Rahmet, ailelerine sabır ve başsağlığı, yaralılara da geçmiş olsun dileğinde bulunuyoruz.”

HABERE AİT GÖRSELLER :

10 Ekim 2015 14:00, Basın


© 2021 HAK-İŞ Konfederasyonu