HAK-İŞ 100 BİN FİDANLA GELECEĞE NEFES OLDU ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜNDEN HAK-İŞ’E TEŞEKKÜR BELGESİ

24 Mayıs 2022 10:43, Basın


HAK-İŞ 100 BİN FİDANLA GELECEĞE NEFES OLDU

ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜNDEN HAK-İŞ’E TEŞEKKÜR BELGESİ

HAK-İŞ olarak,  Orman Genel Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen “Geleceğe Nefes” projesinde toprakla buluşturduğumuz fidan sayısı 100 bine ulaştı. Orman Genel Müdürlüğü tarafından, kampanyaya verdiğimiz destek dolayısıyla Genel Başkanımız Mahmut Arslan’a hitaben bir teşekkür belgesi gönderildi. 

Genel Başkanımız Mahmut Arslan’a hitaben gönderilen teşekkür belgesinde, "Bugünün ve gelecek nesillerin, daha yeşil ortamlarda yaşaması ve sağlıklı nesiller yetişmesine imkan sağlamak amacıyla Orman Genel Müdürlüğü tarafından yürütülen “Geleceğe Nefes” Ağaçlandırma Projesi kapsamında, HAK-İŞ Konfederasyonumuz ve Hizmet-İş Sendikamızın katkılarıyla ülkemizin değişik illerinde 100.000 adet fidan dikilmiştir. Ülkemizin yeşil dokusunun geliştirilmesine katkı sağladığınız ve Geleceğe Nefes olduğunuz için teşekkür ederiz” denildi. 

Genel Başkanımız Mahmut Arslan, HAK-İŞ olarak, yanan ormanların yerine yenilerinin oluşturulması ve daha yeşil bir gelecek için yapılan her ziyaret ve etkinliklerde hediye yerine fidan sertifikası takdim ettiklerini hatırlattı. Orman Genel Müdürlüğü’nün yanan orman alanlarının yeniden eski haline kavuşması için yürüttüğü ağaçlandırma çalışmalarına her zaman destek olacaklarını belirten Arslan, yeni Orman alanlarının oluşturulmasında katkıları dolayısıyla HAK-İŞ teşkilatına teşekkür etti. 

HABERE AİT GÖRSELLER :

24 Mayıs 2022 10:43, Basın


© 2021 HAK-İŞ Konfederasyonu