MERSİN’DEKİ HAİN SALDIRIYI ŞİDDETLE KINIYORUZ

17 Ekim 2017 19:48, Basın


MERSİN’DEKİ HAİN SALDIRIYI ŞİDDETLE KINIYORUZ


HAK-İŞ Genel Başkanı Mahmut Arslan, Mersin’de polis servis aracına yönelik bombalı araçla düzenlenen hain  saldırıya ilişkin  yaptığı açıklamada  şunları  kaydetti: 

"Devletimizin bekası, milletimizin geleceğine, ülkemizin bütünlüğüne yönelik yapılan hain terör saldırılarının bir yenisini bu akşam Mersin’de yaşadık.

Bu hain saldırıyı gerçekleştirenlerin hedefinin yine güvenlik kuvvetlerimiz olduğu anlaşılıyor. Amaçları toplumsal bütünlüğümüzü, birliğimizi, dayanışmamızı tahrip etmek olan bu hainlerin tuzağına asla düşmeyeceğiz. 

Terörün amacına ulaşmasına izin vermeyeceğiz, pes etmeyeceğiz hedeflerine ulaşmasına fırsat vermeyeceğiz. Mücadeleden vazgeçmeyeceğimizi  herkesin apaçık bilmesini  istiyoruz.

Milletimizin benzer terör saldırılarında ortaya koyduğu dayanışma, birlik ve beraberlik anlayışını aynı kararlılıkla devam ettireceğine inanıyoruz. Ülkemize yönelik içerde ve dışarıda tezgahlanan tuzakları her zaman olduğu gibi yine boşa çıkaracağız.

Güvenlik kuvvetlerimize yönelik olarak gerçekleştirilen bu hain saldırıyı bir kez daha kınıyor, sorumluların  bir an önce  yakalanarak gerekli cezaya çarptırılmasını temenni ediyoruz. Yaralılara acil şifalar diliyor, yakınlarına ve milletimize geçmiş olsun dileğinde bulunuyoruz."

HABERE AİT GÖRSELLER :

17 Ekim 2017 19:48, Basın


© 2021 HAK-İŞ Konfederasyonu