ARSLAN, DİYARBAKIR ANNESİ AYŞEGÜL BİÇER'İN OĞLUNUN NİKAH TÖRENİNE KATILDI

29 Ocak 2023 20:13, Haberler


ARSLAN, DİYARBAKIR ANNESİ AYŞEGÜL BİÇER'İN OĞLUNUN NİKAH TÖRENİNE KATILDI 

Genel Başkanımız Mahmut Arslan, 29 Ocak 2023 tarihinde, Diyarbakır Annesi Ayşegül Biçer'in oğlu Mustafa ile Şevin'in nikah törenine katıldı.

Genel Başkanımız Mahmut Arslan, Kadın Komite Başkanımız Fatma Zengin, HAK-İŞ Diyarbakır İl Başkanımız Ahmet Dinç ve HAK-İŞ'e bağlı sendikalarımızın temsilcileri ile birlikte Diyarbakır Annesi Ayşegül ve Rauf Biçer'in oğlu Mustafa ve Şevin'in nikah törenine katıldı.

Genel Başkanımız Arslan, genç çiftin nikah şahitliğini yaparak, Biçer ve Gencer ailelerini kutladı, çifte ömür boyu mutluluklar diledi. 

Arslan, HAK-İŞ'in Evlat Nöbetinin başladığı ilk günden beri Diyarbakır Annelerinin mücadelesinin yanında olduğunu anımsatarak, "Bugün de mutlu günlerinde yanınızdayız. Bütün annelerimizin evlatlarına kavuşmasını ve mutluluklarına şahitlik etmeyi diliyoruz" dedi.

HDP il binası önünde 3 Eylül 2019'da oturma eylemi başlatan 3 anneden biri olan Ayşegül Biçer, eşi Rauf Biçer ile aylar süren mücadeleleri sonucu güvenlik güçlerine teslim olduktan sonra 29 Temmuz 2021'de evladı Mustafa'ya kavuşmuştu. 

HABERE AİT GÖRSELLER :

29 Ocak 2023 20:13, Haberler


© 2021 HAK-İŞ Konfederasyonu