MERHUM GENEL BAŞKANIMIZ NECATİ ÇELİK’İ RAHMETLE ANIYORUZ

11 Ocak 2023 10:23, Basın


MERHUM GENEL BAŞKANIMIZ NECATİ ÇELİK’İ RAHMETLE ANIYORUZ

HAK-İŞ Genel Başkanı Mahmut ARSLAN, “Merhum Genel Başkanımız Necati Çelik’i vefatının 14. Yılında rahmetle anıyoruz. Merhum Başkanımızın bizlere verdiği mesajları yarınlara taşımayı ve hatırasını yaşatmayı görev addediyor, kendisine bir kez daha Yüce Allah'tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı diliyoruz” dedi. 

HAK-İŞ Genel Başkanı Mahmut ARSLAN, Konfederasyonumuzun merhum Genel Başkanı Necati ÇELİK’in 14. ölüm yıldönümü nedeniyle yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Konfederasyonumuz HAK-İŞ’in Genel Başkanlığı görevini 14 yıl başarılı bir şekilde yürüten Çalışma ve Sosyal Güvenlik eski Bakanı merhum Necati Çelik’i vefatının 14. yılında rahmet, minnet ve şükranla anıyoruz.

Türk Sendikal hareketinin önde gelen isimlerinden, misyonu ve vizyonu ile sendikal harekete önemli katkıları bulunan merhum Necati Çelik, 11 Ocak 2009 tarihinde Ankara’da yaşamını yitirmişti. Merhum Necati Çelik, Konfederasyonumuz HAK-İŞ’in bugünlere gelmesi için büyük çaba göstermiş ve önemli katkılarda bulunmuştur. Merhum Çelik, ülkemizin siyasi, sosyal ve ekonomik çalkantılar yaşadığı, olağanüstü şartlardan geçtiği dönemlerde sağduyulu ve akılcı yaklaşım ve önerileriyle de hatırlanan bir şahsiyetti.

HAK-İŞ olarak yokluğunu sürekli hissettiğimiz merhum Genel Başkanımızın Necati Çelik'in bize gösterdiği yolda istikametimizi kaybetmeden yürüyüşümüzü kararlılıkla sürdürmekteyiz.

HAK-İŞ olarak, vefatının 14. yıldönümünde merhum Genel Başkanımız Necati Çelik’i hatırlamayı, bizlere verdiği mesajları yarınlara taşımayı ve hatırasını yaşatmayı görev addediyor, kendisine bir kez daha Yüce Allah'tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı diliyoruz.”HABERE AİT GÖRSELLER :

11 Ocak 2023 10:23, Basın


© 2021 HAK-İŞ Konfederasyonu