YILDIZ, MYK NIN YEŞİL EKONOMİ VE DİJİTAL DÖNÜŞÜM KONULU ULUSLARASI EĞİTİM KONFERANSI'NDA KONUŞTU

13 Mart 2023 14:30, Haberler


YILDIZ, MYK NIN YEŞİL EKONOMİ VE DİJİTAL DÖNÜŞÜM KONULU ULUSLARASI EĞİTİM KONFERANSI'NDA KONUŞTU

Genel Başkan Yardımcımız ve MYK Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Osman Yıldız, 13 Mart 2023 tarihinde Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından Ankara'da düzenlenen  Yeşil Ekonomi ve Dijital Dönüşüm Konulu Uluslararası Eğitim Konferansında katılarak bir  konuşma gerçekleştirdi. 

Toplantıya Yıldız’ın yanı sıra, MYK Başkanı Adem Ceylan, MYK Sektör Komiteleri Üyeleri ile Yetkilendirilmiş Belgelendirme Kuruluşları temsilcileri, üniversite temsilcileri ve HAK-İŞ ve üye sendikalarımızdan uzmanlar katılım sağladı.

Yıldız, Mesleki Yeterlilik Kurumu'na bu eğitim programını gerçekleştirdiği için teşekkür ederek, yeşil dönüşüm ve dijital dönüşüm kavramlarının uluslararası sendikal hareketin yanı sıra, hem iş dünyasında hem de akademik dünyada tartışılan ortak kavramlar olduğunu ifade etti. 

Yıldız, yeşil ve dijital dönüşüm kavramlarının MYK'nın temel konularından olduğunu söyledi. Yıldız, bu kavramları tartışma süreçlerinde bütün sosyal taraflara sorumluluklar düştüğünü belirterek, iki gün sürecek eğitimin hayırlı olmasını temenni etti.

HABERE AİT GÖRSELLER :

13 Mart 2023 14:30, Haberler


© 2021 HAK-İŞ Konfederasyonu